Kadın Terörü: Cinsel İlişkiye Girmeyen Kocasını Öldürdü

Erkeğe karşı şiddetİlişkiye Girmediği İçin Kocasını Öldüren Sapık Kadın Ömür Boyu Hapis Aldı

 

   Erkeğe karşı şiddet olayı, Hindistan’ın Ahmedabad kentinin Noblenagar beldesinde, 2 Kasım tarihinde gerçekleşti. Saldırının önceki pazartesi görülen duruşmasında, evinin kapısını kilitleyen Vimla, beldesi Noblenagar‘ın bağlı bulunduğu Sardarnagar bölgesi polis merkezine giderek kocasını öldüğünü ihbar etti.

Olayı araştıran polisin daha sonra tekrar sorguya aldığı Vimla, kendisini savunduğu esnada kocasını öldürdüğünü iddia etti. Bunun üzerine Vimya isimli kadın cinayetle suçlanarak tutuklandı ve hakkında dava açıldı.

Vilma Vaghela, geçtiğimiz pazartesi günü Ahmedabad şehrinde yapılan son duruşmada, ömür boyu hapse mahkum edildi. Karar, yargıç U. M. Bhatt tarafından, “canice hislerle insan öldürmek” gerekçesiyle verildi.
 

Kendisini aldatmakla da suçladığı kocasını kafasına sopayla vurarak öldürdü.

Duruşma ayıtlarına göre, Vimla ile kocası Narsinh, 2 Kasım tarihinde öğleden sonra evde birarada bulundukları bir esnada, Vimla kocasına cinsel ilişki teklifinde bulundu. Kocasının kabul etmemesi sonucunda, öfke krizine kapılarak kocasına sözlü saldırıda bulunmaya başladı. Standart olduğu üzere Narsinh‘in kendisini başka bir bayanla aldatmakla da suçlayan gözü dönmüş kadın, eline aldığı bir sopayla kocasının kafasına defalarca vurdu. Kafatasına isabet eden darbeler sebebiyle beyin kanaması geçiren adam, karısından gördüğü şiddet nedeniyle hayatını kaybetti.
 

Hakim nefsi müdafa yalanını yutmadı.

Olayın ardından kapıyı kilitleyen kadın, Sardarnagar beldesi polis merkezine gelerek kocasının hayatını kaybettiğini söyledi. Bölgeyi inceleyen polis, Vimla‘yı ikinci kez sorguladı. Vimla, cinayeti kendisini savunurken işlediğini söyledi. İfadesinin ardından cinayetle suçlanarak tutuklanan Vimla hakkında 1. dereceden cinayet suçlamasıyla dava açıldı. Önceki pazartesi Ahmedabad kentinde görülen duruşmada Vilma Vaghela, kocası Narsinh‘i canice hislerle öldürmekten suçlu bulunarak ömür boyu hapse mahkum edildi.
 

Feminizmin iki yüzlülüğü.

Deniz Akkaya estetiksizFeminist Deniz Akkaya‘nın, bu yıl yayımlanan bir televizyon programındaki, erkeğe karşı şiddet ile ilgili sözlerini, ibret vesikası olarak ekliyorum; Bu karım beni dövüyor diye kendini sokağa atan adamlar var ya… Bunun da kadına karşı şiddetle aynı şey olmadığını bir psikolog bana söylemişti. Çünkü onlar daha güçlü.
 
İnsanlar size neden duymak istediklerinizi söylerler biliyor musunuz? Elbette zekanıza güvenmedikleri için. Size duymak istedikleriniz söyleniyorsa, aptal muamelesi görüyorsunuz demektir. Yandaki fotoğrafın kime ait olduğu konusunda şüpheleriniz olabilir. Kendisi, Deniz Akkaya‘nın estetik operasyonları tamamlanmamış halidir. Yaptırdığı sayısız ameliyatın ardından, kontrol edemediği belli olan yüz kasları ve sağlıklı ölçülerin çok üstünde seyretmeye başlayan egosuyla, pek de doğal olmayan bir yüz ifadesine kavuştu.
 
Bu başlık alrında Deniz Akkaya‘ya ait en çirkin görünen fotoğrafı paylaştığımı zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Daha sonra kendisiyle ilgili ayrı bir dosya ve buna ek olarak hiç hoşunuza gitmeyecek bir videosunu da ilave edeceğim.

 

 FazlaGercek.com-Right Trangle  Bu başlığa, üye olmadan, mail adresi vermeden anında yorum yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yapın        FazlaGercek.com-Right Trangle   Yorum için üyelik ya da mail adresi istenmiyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.