Bin Dolara Aldığı Hisseler 2 Milyon Doları Geçince Tamamını Bağışlayan Adam

     Eli açık talihlimiz, ABD Chicago’da 95 yıldır aynı evde yaşıyor. Russ Gremel şu an 98 yaşında. Gremel ikinci dünya savaşı kahramanı ve bu parayı harcayacak yaşı da çoktan geçtiğini düşünüyor.

Savaş gazisi Gremel, basına yaptığı açıklamada, gittikçe yaşlanan dünyanın ilaca olan ihtiyacının sürekli olarak büyüyeceği düşüncesiyle eczane hissesi almaya karar verdiğini belirtti.

Evlenmeyen 95 yıl boyunca aynı evde ikamet eden Russ Gremel, başına gelen tüm olaylara rağmen hisselerini satmayı tercih etmediğini anlattı.

 

İlginizi Çekebilir:

Banka Hesabına Yanlışlıkla Yatırılan $4,6 Milyon’u Harcayan Ergen Kız

 


Lüks olmaktan çok uzak bir yaşantı süren savaş gazisi, dondurma ve yulaf ezmesinin en sevdiği yiyecekler olduğunu sözlerine ekledi.
 

Yatırımını Diğer Dünyaya Yaptı!

Russ Gremel’in $1000’a satın aldığı hisse senedi, tam 70 yıl sonra 2 milyon dolara çıktı. Artık 98 yaşında olan 2. dünya savaşı gazisi, yatırımını diğer dünyaya yaparak, yaşlıların sonrasını da düşündüklerini kanıtladı.

 

Doğal Yaşamı Korumak İçin Harcanacak

Chicago’da Jefferson Park civarında sıradan bir evde ikamet eden Gremel, kuş ve doğal yaşamı koruma vakfı Illinois Audubon Topluluğu için kullandığı $2.000.000 ile basının ilgi odağı olmayı da başardı.

 

 FazlaGercek.com-Right Trangle  Bu başlığa, üye olmadan, mail adresi vermeden anında yorum yapabilirsiniz.
      Aşağıda 1 adet yorum yapılmış.

Etiketler:, ,
Bir Yorum

Bir Yorum Yapın        FazlaGercek.com-Right Trangle   Yorum için üyelik ya da mail adresi istenmiyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.